هرکجا سازی شنیدی ، شعر و آوازی شنیدی، از دلی رازی شنیدی ، یاد ما کن.
پنج‌شنبه 11 فروردین‌ماه سال 1390
عبور از کویر درانجیر (۱)

مثل همه سفرها من نمیتونم تک تک نکات سفر رو براتون شرح بدم. اما سفرنامه عبور از کویر درانجیر روی کاغذ موجوده و در صورتی که هرکسی نیاز داشته باشه میتونه درخواست کنه تا براش کپی تهیه کنم و بفرستم.  

برنامه عبور از کویر درانجیر روز ۷ فروردین ۱۳۹۰ خورشیدی از روستای باقرآباد شروع شد . تو این برنامه محمد . علی . سپیده . نصرالله . ندا و آرش شرکت کردند. که البته دوتای آخر اعضای گروه هستند. اولین مقصد ما تپه شنی یا تلماسه های صادق آباد بود که البته به تازگی به عنوان یک پایلوت گردشگری در منطقه اون رو تجهیز کردن. اما متاسفانه مثل خیلی از کارهای سازمان میراث فرهنگی خیلی گل درشت و غیرکارشناسانه است. روز اول متاسفانه به دلیل نداشتن آب ساعتی معطل شدیم تا نهایتا در ساعت چهار و پنج به سمت غرب تلماسه ها حرکت کردیم. مناظر فوق العاده شگفتی پیش روی ما بود . نخلستانهای بسیار زیبا و جالب در مسیر قابل دیدن بود که از میان آنها گذشتیم. اما به دلیل اینکه دیر حرکت کردیم در انتهایی ترین قسمت تلماسه ها اتراق کردیم و چادر زدیم. 

 

uf,v hc nvhk[dv 

اون شب شب خیلی زیبایی برای همه ما بود . چادر زدیم و علی آتشی برپا کرد .شام هم نان و ماستی خوردیم و زیر یک عالمه ستاره به خواب رفتیم.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
بایگانی آنادانا
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری

تعداد بازدیدکنندگان :
231668

دریافت کد پیج رنک گوگل